10-stronna kostka

9

Wynik : 9

10 stronne kości - Dziesięciostronny generator kości - K10

Zasada przypadku w rzucie kostką z 10 stron

Dziesięciościenna kostka jest obecna w wielu grach, chociaż nie jest to najpopularniejsza wirtualna kostka, na którą wciąż pozwala odgrywanie ról ma dużą użyteczność. Niektóre gry używają go również do określania pozycji osoby w skali od 1 do 10. Oczywiście, że tak wszystkie inne kości są również generowane losowo. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie obliczeń zdarzeń na prawdopodobieństwach uzyskanych podczas generowania kostek.

Rzut kostką 10 stronne może być również użyty do lepszego uczenia się i manipulowania procentem szansy pary. na przykład prawdopodobieństwo. Kiedy mówi się, że zdarzenie jest przypadkowe, jak tasowanie talii kart, dzieje się tak samo dla kości.

Nawet jeśli nie można jej przetasować, utworzy ona wirtualną kostkę. Uzyskany wynik będzie zatem inny i będzie trwał różne parametry: liczba ścianek tej kostki oraz liczba wystąpień w tabeli. Kość online pozwala wybrać liczbę twarzy, które masz życzenia na swoich kostkach, a także liczbę rzutów, które chce się wykonać, po prostu klikając przycisk, rzuca wirtualną kośćmi.

Różne możliwości kostek