8-stronna kostka

7

Wynik : 7

Kości 8 stronne - Rzuć kostką ośmiościenną - K8

Losowo w rzucie 8 stronną kostką

Zasada używania ósemek stronne kości opiera się na wyważeniu kości i jej ośmiu boków. Objaśnienia: podczas rzucania ósemką w obliczu zasady losowości interweniuje, system wygeneruje zatem losową liczbę od jednego do ośmiu. Będzie zatem 8 różnych ewentualności. Znaleźliśmy często ta kość w grach fabularnych często wiąże się z rzutami na obrażenia.

Po raz kolejny ten system opiera się na losowości i szansie generowanej losowo, co pozwala na wygenerowanie kości online. Kiedy użytkownik uruchomi kostką, wyrzuci również zdarzenie zwane również prawdopodobieństwem. Umożliwi to losowe wyświetlanie wyniku kostki w Internecie, jest to zasada generowania 8 stronne kostka.

Gdy w grę wchodzi kilka kości, to zdarzenie nazywa się rzucaniem kostkami. Dlatego też ta wyrzutnia będzie wymagać innych prawdopodobieństwa zdarzeń w celu uzyskania różnych wyników kości na podstawie ich stronne. Dlatego istnieją różne kombinacje prawdopodobieństw, które umożliwiają rozszerzenie generator, aby uzyskać różne wyniki dla wirtualnych kości. Mechanizm ten jest zatem sercem gry losowej i pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać różne gry oparte na tej.

Różne możliwości kostek