20-stronna kostka

2

Wynik : 2

20 stronne kości - Stwórz dwudziestościenną kostkę - K20

Losowo rzucaj 20 stronnymi kostkami

Ikona gry RPG - dwudziestościenna kostka to pozycja obowiązkowa w grach RPG. Kojarzymy z tą kostką dwa szczególne wyniki, generację stronne 1 na Kość 20 reprezentuje krytyczną porażkę, a strona 20 jest reprezentowana przez trafienie krytyczne. 20 stronne kostka jest również kostką stołową z największą liczbą boków, została skonstruowana tak, aby każdy wynik jednej strony był bliski drugiej. Obecne tutaj narzędzie umożliwia zatem generowanie online z kostka 20.

Będzie to więc wybierane losowo na zasadzie przypadku. Stworzenie wirtualnej kości dwudziestu stronne podlega również przypadkom, które składają się na jego prawdopodobieństwa. Możemy więc oszacować szanse poprzez liczne obliczenia niż kości online pojawiają się w dwóch egzemplarzach z wybraną stroną.

Na przykład rzucając kostką, wybieramy przypadkowe zdarzenie, które ukaże jedną z twarzy kostki 20. W ten sposób otrzymujemy równe prawdopodobieństwo dla każdej strony kości dwudziestu w przypadku pojedynczego rzutu. Te kilka informacji pomoże ci lepiej zrozumieć użycie kości 20. a także jego otoczenie.

Różne możliwości kostek