100-stronna kostka

58

Wynik : 58

100 stronne kości - Daje wynik stu-ściennej kości - K100

Losowe tworzenie online 100-stronnych kości

Porady dotyczące używania 100 stronne kostek na stole. Tak naprawdę nie ma 100 stronne kostek, kiedy chcesz rzucić kostką na stole, ale na szczęście istnieje bardzo prosta technika symulacji kostki. Miej kostka 10 i zrób dwie oddzielny rzut. Zwróć uwagę na dwa rzuty na arkuszu, teraz musisz tylko zachować pierwszy rzut, który będzie reprezentował twoją cyfrę dziesiątek i / lub liczbę 10 będzie reprezentować dziesięć 0. A następnie dodaj liczbę jedynek, aby otrzymać pełną kostkę.

Oczywiście dużo łatwiej jest korzystać z zasady losowej generacji kostek online, jak na tej stronie. Tutaj bezpośrednio generujemy wynik losowo od 1 do 100. Zasada wirtualnych kostek nie nakłada zatem żadnych ograniczeń konstrukcyjnych w realizacji 100-stronnej kostki.

To narzędzie jest więc bardzo praktyczne i łatwe w użyciu. W związku z tym zrozumiałeś, że generowanie wirtualnych kości online odbywa się losowo przez oparty na zasadzie losowego mieszania. W przeciwnym razie wynik uzyskany z tej kości zapewnia bardzo niskie prawdopodobieństwo zduplikowania kości na kości 100.

Różne możliwości kostek