4-stronna kostka

4

Wynik : 4

4 stronne kości - Generuj czterostronne kości - K4

Zarządzanie 4-stronnym miotaczem kostek

Ważne jest, aby podać kilka szczegółów na temat generowania wirtualnych czterech stronne kości. Jeśli działa na zasadzie losowości nie mniej jednak podlega zasadom prawdopodobieństwa. W związku z tym ten if jest oparty na zdarzeniu równym liczbie ścian obecnych na kostce, tutaj 4.

Na podstawie tego wyniku możemy łatwo postawić hipotezę, że istnieje jedna na cztery szanse, że kości online pokażą wynik życzenie. Ale kiedy jest średnia wyniku tej 4 stronnej kostki ? Kiedy rzucamy kostką, mamy takie samo prawdopodobieństwo upadku jedna z twarzy wybranych tak, jak widzieliśmy wcześniej. Ponieważ generowanie odbywa się na zasadzie przypadku, otrzymujemy zatem średnią 2,5.

Oczywiście nie można rzucić kostką i uzyskać wyniku z twarzą 2,5. Należy również pamiętać o zróżnicowaniu prawdopodobieństw o generowaniu kości online. Każde wydarzenie jest od siebie niezależne. Inne informacje, czwarta kostka jest często używana w grach fabularnych, reprezentuje najsłabszą z tych kości, często używaną do generowania losowych kości online, aby umożliwić atak w RPG.

Różne możliwości kostek